JAK PRZYGOTOWAĆ SKÓRĘ NA CZAS JESIENNO-ZIMOWY?

Jak przygotować skórę twarzy i dłoni na czas jesienno-zimowy? Jeszcze cieszymy się ciepłymi chwilami odchodzącego lata i złotawej cery, ale coraz chłodniejsze ranki i wieczory przypominają nam, że czas przygotować skórę na wyzwania nowego sezonu.

ZŁOTO DLA AQUAYO W PLEBISCYCIE "PERŁY RYNKU KOSMETYCZNEGO 2020”

10 września 2020 odbyło się wręczenie zaszczytnych nagród plebiscytu branżowego “Perły Rynku Kosmetycznego”, w którym linia kosmetyków nawadniających AQUAYO zdobyła I miejsce w kategorii Innowacja rynku - pielęgnacja twarzy.

KOSMETYKI AQUAYO DOSTĘPNE W DROGERIACH SIECI SILCARE

AQUAYO zwyciężyło zaszczytny tytuł Lidera wśród Rewitalizujących Kosmetyków Przedłużających Młodość w kategorii „URODA”. Businesswoman & life to społecznościowy magazyn zrzeszający przedsiębiorcze kobiety, które nawzajem się inspirują, motywują i wspierają.

PIELĘGNACJA SUCHEJ SKÓRY – ROZMOWA Z KOSMETOLOGIEM

W zależności od stosowanej pielęgnacji, sucha skóra może być w świetnej kondycji i promieniować lub łuszczyć się i przejawiać oznaki przedwczesnego starzenia. Niewłaściwy dobór kosmetyków i niewystarczająca ochrona przed tym, co szkodzi, może szybko przemienić skórę suchą w wrażliwą.

MAGIA PŁATKÓW RÓŻY - DOMOWY PRZEPIS NA ELIKSIR JĘDRNOŚCI

Organiczny kosmetyk własnego wyrobu mile zaskoczy Twoją skórę jako dodatek do codziennej pielęgnacji lub jeśli niespodziewanie zabrakło Ci pod ręką delikatnego płynu do demakijażu. Pamiętaj, że nawet jeśli się nie malujesz, Twoja skóra potrzebuje oczyszczenia z kurzu i zanieczyszczeń.

7 NAPOJÓW, KTÓRE ODMŁADZAJĄ SKÓRĘ OD WEWNĄTRZ

Dobrze dobrany kosmetyk to tylko jedna strona medalu dla najzdrowszej cery. Odpowiednio nawodniony i odżywiony organizm chroni skórę przed niedoskonałościami i przedwczesnym starzeniem się. Czy korzystasz z właściwości tych siedmiu napojów, aby twoja skóra wyglądała młodo?

KOSMETYKI AQUAYO DOSTĘPNE W DROGERIACH SIECI SILCARE

Zapewne wiesz, że zamawiając w naszym sklepie online, dostawa jest darmowa. Jednak wciąż rozwijamy się dla Ciebie i mamy wspaniałe wieści :) Chcemy być jeszcze bliżej Ciebie, na wyciągnięcie ręki. Od teraz kosmetyki AQUAYO znajdziesz w drogeriach sieci Silcare w kilku miastach Polski