ZŁOTO DLA AQUAYO W PLEBISCYCIE "PERŁY RYNKU KOSMETYCZNEGO 2020”

10 września 2020 odbyło się wręczenie zaszczytnych nagród plebiscytu branżowego “Perły Rynku Kosmetycznego”, w którym linia kosmetyków nawadniających AQUAYO zdobyła I miejsce w kategorii Innowacja rynku - pielęgnacja twarzy.

Z radością i wdzięcznością chcemy podzielić się z Wami tym kolejnym wyróżnieniem naszej marki, której misję wspieracie i współtworzycie z nami od samego początku!

“Perły Rynku” to prestiżowe i niezależne ogólnopolskie badanie, w którym wybitni specjaliści handlu wyłaniają spośród ponad 400 nowości zwycięskie produkty w największych branżach. Działający w strukturach międzynarodowych Organizator badania, Wydawnictwo Gospodarcze Sp. z o.o., rozpowszechnia praktyczne i najnowsze informacje gospodarcze za pomocą cenionych miesięczników oraz konferencji dla branży spożywczej i kosmetycznej.

Jesteśmy szczęśliwi, że nasza pasja do życia w zgodzie z naturą została po raz kolejny doceniona na tak dużą skalę. Chcielibyśmy w szczególności podziękować Wam, naszym Klientom, za zaangażowanie w naszą misję łączącą piękną, zdrową skórę i ochronę środowiska.

Korzystając z naszych kosmetyków i dzieląc się opinią z innymi, razem z nami wspieracie dostawców działających z poszanowaniem ekosystemu oraz organizacje dbające o czystość i stan wody na naszej planecie.

Tegoroczna nagroda potwierdziła, że idziemy w odpowiednim kierunku. Razem udowadniamy, że dbanie o piękny wygląd może iść w parze z nowoczesnym, świadomym wyborem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zwycięskich produktów AQUAYO i jak zmieniają świat na lepszy.

Linia AQUA FACE