Naturalny krem do twarzy AQUA FACE CREAM
- Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 100,00 zł Free
- Satysfakcja gwarantowana. 30 dni na zwrot
- Przewidywana dostawa:
- Dostawa od 9,99 zł
- Opakowanie prezentowe GRATIS
Zrób z tego zestaw
Zestaw Krem do twarzy + Balsam do ciała
Kup w zestawie z balsamem do ciała AQUA BODY BALM, który zadba głębokie i długotrwałe nawilżenie Twojej skóry.
Naturalny krem do twarzy AQUA FACE CREAM
Opinie o produkcie
-
Oceny (34)
-
Pomocny
-
Najnowszy
Na początek wielki plus za ekologiczne opakowanie. Konsystencja kremu sprawia, że niewielka ilość starczy na pokrycie całej twarzy. Dlatego jest on bardzo wydajny. Jest bardzo lekki i nie pozostawia tłustej warstwy na twarzy. Świetnie sprawdzi się do cery tłustej, ponieważ nałożony pod podkład sprawia, że podkład nie świeci się w takim stopniu.
Krem ma bardzo przyjemną konsystencje i super nawilża. Nie jest zbyt ciężki więc nie ma wrażenia zapchanej cery. Bardzo fajny produkt!
krem jest cudowny! Bardzo polecam ten krem. Od zawsze miałam suchą skórę, a dzięki niemu moja twarz w końcu jest promienista i pozbyłam się suchości skóry. Dodatkowo pięknie pachnie i jest bardzo wydajny! Dzięki swojemu bogatemu składnikowi powoduje że moja skóra jest w świetnej formie.
Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku. Ma delikatny, przyjemny zapach, cudownie nawilża skórę, bardzo szybko się wchłania pozostawiając skórę nawilżoną ale nie lepką. Już po kilku zastosowaniach skóra wydaje się być bardziej napięta i nawilżona. Jeszcze jedna rzecz mnie do niego przekonuje - konsystencja kremu powoduje, że efekt dobrego nawilżenia osiągniemy używając na prawdę niewielkich ilość kosmetyku. Czyli wydajność na 5+.