Poznaj markę

Aquayo

Witaj w ogrodzie Aquayo

W kompletnym rytuale pielęgnacji suchej skóry twarzy w domu, krok po kroku. Wyobraź sobie, że przekraczasz próg świeżej, rewitalizującej przestrzeni, gdzie skóra promienieje młodością.

Zostawiasz za drzwiami smog i zanieczyszczenia, a z nimi suchość skóry i przedwczesne zmarszczki. Zanurzasz się w krystalicznych, nawilżających źródłach i czujesz jak Twoja cera odzyskuje gładkość i zdrowy wygląd.

Aquayo to

Misja

Pragniemy by zdrowa cera była podstawą pięknego wyglądu i pewności siebie. Nawet bez makijażu.

Metoda

Poprzez doskonałe nawodnienie i odżywienie skóry przywracamy jej naturalny i zdrowy wygląd.

Aquayo to

Nauka

Najnowsza wiedza i osiągnięcia naukowe zamknięte pod nakrętkąz hasłem AQUA YOUR BODY!

Nowoczesne

Kosmetyki

Ponieważ twoja zdrowa cera to jedyny makijaż jakiego potrzebujesz.

Cywilizacja, zanieczyszczenia i smog

To problem, który dotyka nie tylko naszą planetę i zdrowie, ale także nasz wygląd. Wysuszona skóra jest głównym powodem przedwczesnego powstawania zmarszczek, a my dajemy Ci sposób na jej rewitalizację.

Równowaga

Osiągając równowagę z naturą, która w niemal 70% składa się z wody Twoja twarz zachwyci promiennym i gładkim wyglądem. Nie będziesz już potrzebować podkładu i pudru, które dodatkowo wysuszają cerą i blokują pory, prowadząc do powstawania niedoskonałości.

Rytuał Aquayo
w 5 źródłach

Kompletny Rytuał Nawadniający do twarzy – jedyny, którego potrzebujesz, aby Twoja skóra odzyskała jędrność i młodszy wygląd. Dzięki Źródłom AQUAYO, makijaż staje się tylko dodatkiem.

Linia produktów

Aqua Face

Zdrowa cera to jedyny makijaż jakiego potrzebujesz!

Linia produktów

Aqua Hand

Długotrwała czystość i świeżość oraz uwolnienie od bakterii i zanieczyszczeń.

Zestaw Aqua Face

Wszystkie produkty z linii Aqua Face w jednym pięknym pudełku.

Społecznie odpowiedzialni

Działamy odpowiedzialnie z poszanowaniem środowiska naturalnego. Współpracujemy z dostawcami, którzy dbają o środowisko i potrafią to udowodnić. Nasze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. Uświadamiamy o istotnym wpływie wody na życie, wspieramy organizacje dbające o czystość i stan wody na naszej planecie.

Stawiamy na produkty i dostawców BIO. Kosmetyki AQUAYO to najnowsza wiedza i osiągnięcia naukowe zamknięte w opakowaniach składających się w minimum 30% z materiału pochodzenia roślinnego. Trzcina cukrowa używana w produkcji naszych słoików i butelek (30%) oraz nakrętek (35%) jest surowcem, który w 100% nadaje się do recyklingu w istniejącym systemie odzysku. Dzięki temu znacznie ograniczamy zużycie ropy naftowej, której spalanie jest jedną z głównych przyczyn wielu chorób oraz zanieczyszczenia środowiska.